Pianka SUPERFLOOR 13mm z folią

Nowość

grubość: 13 mm
szerokość: 1,3 m
metrów w rolce: 12 m
Pianka wtórnie wiązana laminowana jednostronnie folią LDPE.
dostępna tylko w szerokości 130cm

Więcej informacji

38,50 zł

  / mb

Negocjuj cenę

Więcej informacji

PIANKA POD WYKŁADZINY SF
Pianka wtórnie wiązana laminowana jednostronnie folią LDPE.

PLUSY STOSOWANIA PIANKI Superfloor:

Podniesienie jakości wykładziny
Zastosowanie pianki „Superfloor” pod wykładzinę dywanową w znacznym stopniu podnosi komfort jej użytkowania w wyniku czego wykładzina staje się bardziej miękka, grubsza i wygodniejsza. Stosując pianki „Superfloor” dbasz o swoje stawy i ograniczasz ryzyko urazów. Powłoka z folii LDPE zapobiega przenikaniu wilgoci do i z podłoża oraz ułatwia utrzymanie wykładziny w czystości.
Wysoki komfort akustyczny
Pianka „Superfloor” wycisza pomieszczenie. Zapewnia ochronę przed przenikaniem dźwięków pochodzących z zewnątrz pomieszczenia oraz zmniejsza przenoszenie dźwięku na zewnątrz. Zaleca się do pomieszczeń w których zostanie zainstalowany sprzęt nagłaśniający np. kino domowe.
Właściwości termoizolacyjne
Pianka „Superfloor” ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Zastosowany pod wykładziny dywanowe dodatkowo ociepla pomieszczenie. Eliminuje efekt „zimnej podłogi”.
Ekonomia i ekologia w jednym
Pianka „Superfloor” jest materiałem wydajnym dzięki swej optymalnej szerokości. W przypadku trwałego montażu do podłoża dzięki zamkniętej strukturze, zmniejsza się zużycie stosowanego kleju. „Superfloor” wykonany jest z pianki wtórnie wiązanej w związku z tym jest materiałem ekologicznym.
Łatwy montaż
Pianka „Superfloor” łatwo rozwija się z rolki. Powleczenie folią LDPE ułatwia rozkładanie podkładu na podłoże i przycinanie odpowiednio do jej kształtu. Wystarczą nożyce lub nóż do wykładzin.
Parametry techniczne:
Gęstość pozorna: 90 kg/m3
Wymiary: grubość – 13 mm; szerokość – 1300 mm
Pakowanie: Rolki po 12 mb w worku foliowym
Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,7 W/mK
Współczynnik pochłaniania dźwięku: Lw = 15 - 44 dB

 

19 Inne produkty w tej samej kategorii:


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu                  © 2015     Powielanie i dalsze rozpowszechnianie bez zezwolenia zabronione.