KLEJ "OKAMUL" do wykładzin PCV, SZTUCZNEJ TRAWY

Nowy produkt

- kraj produkcji: Polska  

- wydajność  B1 około 550 g /m2,  B3 około 900-1200 g / m2

  • bezrozpuszczalnikowy
  • dla tekstylnych i elastycznych wykładzin podłogowych
  • nadaje się pod meble na kółkach/rolkach
  • przystosowany do ogrzewania podłogow

Więcej szczegółów

  koszt wysyłki od: 15,00 zł
  wysyłka w 24h
  wysyłamy zagranicę
  30 dni na zwrot towaru
  2 lata gwarancji
  wysyłamy za pobraniem

29,00 zł brutto


Więcej informacji

 Właściwości i zakres zastosowania:
 
   Wolny od rozpuszczalników, ekologiczny klej dyspersyjny, służy do klejenia wykładzin PCV, CV w rolkach lub płytkach , wykładzin tekstylnych i tekstylnych na spodzie z lateksu, PCV i CV. Klej ten podwyższa higienię pomieszczenia, zabezpiecza przed powstaniem nieprzyjemnych zapachów wynikających z mikrobiologicznych oddziaływań między wykładzina a podłożem. Okamul UK ma wysoką początkową i końcową siłę klejenia.
 
  Wskazówki dotyczące przygotowania podłoża
 
   Podłoże musi być nasiąkliwe, stałe, suche i czyste. Istniejące na podłożu nierówności należy wyrównać przy użyciu mas szpachlowych: Servofix, Servoplan lub Servoalpha. Lany asfalt lub inne nie chłonne podłoża musza być wyszpachlowane na grubość min. 2mm.
 
  Klejenie
 
   Klej należy stosować wewnątrz pomieszczeń. Przed użyciem klej należy we wiaderku dobrze wymieszać. Okamul UK powinien być nanoszony na podłoże w zależności od rodzaju spodu wykładziny. za pomocą szpachli / packi zębatej A3 lub B1. Po okresie wstępnego odparowania kleju ok. 15 - 30 minut (w zależności od chłonności podłoża i warunków klimatycznych pomieszczenia) kładziemy wykładzinę i starannie ja układamy dociskając do podłoża.
Po około 30 minutach jeszcze raz ją dociskamy na całej powierzchni, najlepiej przy pomocy walca. Minimalna temperatura podłogi przy klejeniu to +16*C i maksymalna wilgotność 65%

   Minimalna temperatura podłogi przy klejeniu to +16°C i maksymalna wilgotność 65%.

 

 

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku