Kontakt

(81) 751 26 34
(81) 751 21 90
Pn-Pt: 9-17 Sob: 9-14

Wykładziny

Jest 196 produktów.

 

Wykładziny dywanowe zawsze gwarantują przytulność, wyciszenie i ocieplenie pomieszczenia. Kiedyś uznawane za wysoce uczulające oraz będące siedliskiem roztoczy, zostały przez naukowców przebadane i udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że nie zawierają składników, które mogą przyczyniać się do powstawania alergii.

Nowoczesne wykładziny produ...

 

Wykładziny dywanowe zawsze gwarantują przytulność, wyciszenie i ocieplenie pomieszczenia. Kiedyś uznawane za wysoce uczulające oraz będące siedliskiem roztoczy, zostały przez naukowców przebadane i udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że nie zawierają składników, które mogą przyczyniać się do powstawania alergii.

Nowoczesne wykładziny produkowane są z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, jak poliamid, poliester i polipropylen. Są trwałe, łatwo utrzymać je w czystości, a ilość dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że można dobrać wykładzinę do każdego wnętrza. Nie pochłaniają dużej ilości roztoczy, nie kurzą się bardzie niż dywany, są za to przyjemne nawet dla bosych stóp i sprawiają, że w chłodne dni nie ciągnie od podłogi.

Wykładziny do domu

W prywatnych mieszkaniach podłogowe wykładziny dywanowe najczęściej układa się w przedpokoju, korytarzach oraz sypialniach. Przedpokój ocieplony dzięki wykładzinie to doskonałe rozwiązanie: tuż po wejściu do domu zdejmujemy buty i natychmiast stajemy na ciepłym i miękkim podłożu. Wnoszony na butach pył czy piach nie jest tak widoczny, jak wtedy, gdy w hallu ułożone są panele. Wykładzina dywanowa sprawia, że mieszkanie już od progu wydaje się przytulne.

Równie dobrze wykładziny dywanowe zdają egzamin w sypialni, gdzie ilość i jakość tekstyliów ma znaczenie szczególne. Zamiast małych dywaników układanych tuż przy łóżku, możemy kupić wykładzinę z przeznaczeniem do ułożenia na całej podłodze. Nie tylko ociepli i wyciszy pomieszczenie, ale także sprawi, że wstanie z łóżka i stanięcie bosymi stopami na podłodze będzie po prostu przyjemne. Poliamidowe wykładziny z dłuższym włosiem albo wykładziny polipropylenowe z wysokim runem, to naprawdę doskonałe rozwiązania na podłogę w sypialni albo pokoju dziennym. Warto pamiętać że większość nowoczesnych wykładzin można stosować na ogrzewane podłogi.

Wykładziny dla dzieci

Wykładzina dywanowa to także bardzo funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Młodsze dzieci wiele czasu spędzają bawiąc się na podłodze. Wykładzina doskonale izoluje i sprawia, że układanie klocków, zabawa samochodzikami czy turniej gier planszowych nie wiąże się z koniecznością rozkładania koca czy poduszek.

Wykładziny dla dzieci produkowane są w soczystych kolorach oraz zabawnych wzorach. Obok geometrycznych nadruków, kupić możemy wykładziny drukowane w ulubionych kreskówkowych bohaterów oraz hit kilku pokoleń maluchów - wzór zwany "uliczki". To wykładzina utkana we wzór układający się w ulice miasta wraz z całą infrastrukturą: sygnalizacją świetlną, parkingami, budynkami oraz parkami. Zabawa na takiej wykładzinie to czysta przyjemność - dosłownie i w przenośni. Po pierwsze, nie trzeba zadawać sobie trudu budowania miasta z klocków, a po drugie, utrzymanie w czystości wykładziny dla dzieci jest bardzo proste.

Wykładziny obiektowe

Wykładzina do biura czy do obiektów użyteczności publicznej musi być bardziej wytrzymała niż ta do użytku prywatnego. Nie oznacza to jednak, że ustępuje ona wykładzinom do domu estetyce wykonania czy atrakcyjności wzorów.

Trwałe i elastyczne wykładziny obiektowe produkuje się także z poliamidu, do którego czyszczenia wystarczy odkurzacz, bądź wilgotna szmatka oraz podobnie łatwego w utrzymaniu polipropylenu. Wysokość runa można dobrać w zależności od potrzeb. Kolorystyka i wzornictwo wykładzin obiektowych gwarantują, że nawet większe zabrudzenia nie rzucają się w oczy. Profesjonalne przygotowanie podłoża oraz perfekcyjne docięcie i dopasowanie wykładziny gwarantuje elegancki wygląd hallu, korytarza czy biura.

W sklepie https://dywanyluszczow.eu/ dbamy o to, żeby stale dostępny był duży asortyment wykładzin dywanowych o różnej specyfikacji i rozmaitym przeznaczeniu. Wykładziny stanowią w biurach, przedpokojach i korytarzach doskonałą alternatywę dla paneli z tworzywa MDF oraz wykładziny PCV (linoleum), a w sypialniach czy pokojach dziecięcych gwarantują przytulność i domową atmosferę.

 


WARTO WIEDZIEĆ !
ALERGIA NA WYKŁADZINE NIE ISTNIEJE !

"Jestem uczulony na wykładziny dywanowe!" – zdanie, które pewnie każdy z nas już kiedyś słyszał. Jednakże nie ma ono nic wspólnego z prawdą, ponieważ alergia na wykładzinę po prostu nie istnieje! Badania skandynawskich uczonych udowodniły ponad wszelką wątpliwość, że nie występuje żaden związek wykładzin z występowaniem alergii. W latach 1975-95 liczba pacjentów cierpiących na alergię w Szwecji potroiła się. W tym samym czasie w ponad 70% domów usunięto wykładziny dywanowe z pomieszczeń sypialnianych na rzecz twardych pokryć podłogowych.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 196 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 196 elementów

Śledź nas na Facebooku