Kontakt

(81) 751 26 34
(81) 751 21 90
Pn-Pt: 9-17 Sob: 9-14

Wysyłka i zwroty

W przypadku wpłaty na konto 99% paczek wysyłamy dzień po wpłynięciu pieniążków na nasz rachunek bankowy. W przypadku wysyłki za pobraniem, towar jest wysyłany dzień po przyjęciu zamówienia. Paczki wysyłamy firmami kurierskimi DPD i GLS, a także POCZTĄ POLSKĄ oraz spedycją ROHLIG SUUS. Szczególnie polecamy korzystanie z usług firm kurierskich, około 90% paczek dociera następnego dnia roboczego po nadaniu paczki.

Zwrot zakupionego towaru jest możliwy do 30 dni od daty otrzymania przesyłki (nie dotyczy produktów wykonywanych na zamówienie). Produkty nie mogą mieć żadnych śladów używania. W celu odesłania towaru należy użyć takich samych opakowań zewnętrznych, jakie były zastosowane w otrzymanej przesyłce. Kwota zostanie zwrócona na rachunek bankowy po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu zawartości. Paczki (zwroty) za pobraniem nie będą przyjmowane. Zwroty z tytułu reklamacji muszą być wcześniej uzgodnione ze sprzedawcą.

Uwaga! Proszę sprawdzać bardzo dokładnie w obecności kuriera zawartość paczki! Inne reklamacje dotyczące ewentualnych uszkodzeń niż spisane przy kurierze nie będą rozpatrywane!

Adres do ewentualnego zwrotu towaru:

F.H. KABIS
DYWANY ŁUSZCZÓW
ul. Elektryczna 17
21-045 Świdnik


Śledź nas na Facebooku